Hamas’ı Destekleyen Eski Yetişkin Film Oyuncusu Mia Khalifa, Playboy’dan Kovuldu

Oynadığı yetişkin içerikli filmler ile ün kazanan Mia Khalifa, 7 Ekim’de Hamas’ın İsrail’e saldırılarına yönelik açıklamalarda bulundu. Bunun ardından ünlü oyuncu, Playboy’dan kovuldu.

Detaylar ?

Geçtiğimiz cumartesi günü Hamas’ın İsrail’e yönelik saldırısının ardından dünyaca tanınan pek çok ünlü kişiden tepki geldi.

Lübnan, Beyrut doğumlu olan ancak 2001 yılında ABD’ye taşınan yetişkin film yıldızı Mia Khalifa, Hamas savaşçılarına destek verdi.

Khalifa, “Eğer Filistin’deki duruma bakıp da Filistinlilerin yanında yer almıyorsanız, o zaman apartheidin yanlış tarafındasınız demektir ve tarih bunu zamanla gösterecektir” şeklinde konuştu.

“Lütfen birisi Filistin’deki özgürlük savaşçılarına telefonlarını yan çevirip videoları o şekilde çekmelerini söyleyebilir mi” paylaşımı üzerine Khalifa’ya ‘savaştan zevk aldığı’ yönünde birçok tepki geldi.

Khalifa’nın açıklamalarına bir başka tepki Playboy dergisinden geldi: Playboy, Mia Khalifa’yı kovduklarını duyurdu.

Playboy, “Mia, Hamas’ın İsrail’e saldırıları ve masum erkek, kadın ve çocukların katliamını kutlayan iğrenç ve ayıp yorumlarda bulundu” şeklinde açıklama yaptı.

“Playboy’da özgür ifadeyi ve yapıcı siyasi tartışmaları destekliyoruz ama nefret söylemine toleransımız sıfır” şeklinde açıkladılar.

“Mia’nın sözlerinin sonuçlarının olduğunu anlamasını umuyoruz” şeklinde açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x