Shiba Inu’da yakım oranları neden düşüyor?

Piyasanın önemli memecoin’lerinden biri olan Shiba Inu, piyasa duyarlığının biraz uzağında kaldı. Kripto para biriminde bir diğer olumsuz gelişme ise yakım tarafında oldu. Shiba Inu yakım oranlarında ciddi azalma yaşandı.

Shiba Archives’a göre, şu anda toplamda 1.325.000’den fazla kişi, meme tokene sahip. Dünya genelinde bir milyonu geçkin bir yatırım projesine sahip olan ekip, bunu gururla paylaştı. Fakat Shiba Inu yakım tarafında son günlerde istenilen seviyeler gelmedi.

Shiba Inu yakım oranı yüzde 100 düştü

Shiba Inu projesi, merkezi bir borsa ve takas edilemez bir token (NFT) pazarının başlatılması da dahil olmak üzere birkaç yeni girişim duyurdu. Bu girişimler, projeye olan ilginin artmasına yardımcı oldu.

Raporlara göre, Shiba Inu yakım oranı son 24 saatte %99,74 gibi şaşırtıcı bir düşüş yaşadı. Bu ani ve önemli düşüş, birçok yatırımcının kafasını karıştırdı. Yatırımcılar bunun arkasındaki olası sebebin ne olabileceğini merak ediyor.

Oysa Shiba Inu fiyatı son birkaç saat içinde %1,7 arttı. Her SHIB token şu anda 0,00001122 USD’den işlem görüyor. Kripto para son 7 günde %10,40’ın üzerinde değer kazandı. Ancak piyasa değeri 6,612 milyar USD’ye geriledi. Aynı zamanda işlem hacmi %36,93 düştü.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir