Şaka Yapmak İsteyen YouTuber Kurye Tarafından Göğsünden Vurulunca Az Daha Canından Oluyordu

21 yaşındaki YouTuber Tanner Cook, bir alışveriş merkezinde şaka videosu çekmek istedi. Hedefinde yemek kuryesi olarak çalışan Alan Colie vardı. Fakat şakanın sonu iyi bitmedi. Göğsünden kurşunlanan Tanner Cook, alelacele hastaneye kaldırıldı.

Classified Goons YouTube kanalının sahibi 21 yaşındaki Tanner Cook, çektiği şaka videolarıyla gündeme gelen bir isim.

57,5 bin takipçiye sahip hesabında farklı alanlarda şaka videoları çeken Tanner Cook; video çekmek için havalimanı, market, adliye önü, tenis kortu, uber gibi ilgi çekici alanları seçiyor.

21 yaşındaki genç ismin son hedefi de bir alışveriş merkezi oldu. Fakat şaka beklediği gibi gitmedi.

İçerik üretmek için yapacağı şaka videosunda Alan Colie isimli yemek kuryesinin yanına gitti ve video çekmek istedi. Fakat şakanın dozunu kaçıran YouTuber az kalsın canından olacaktı.

Dulles Town Center isimli alışveriş merkezinde yemek siparişi alındığı sırada, mekanda bulunan yemek kuryesinin yanına giden Tanner Cook kuryeyle konuşmaya başladı.

Alan Colie isimli kurye, Tanner’ı kendinden iterek uzaklaştırmak için hareketlerde bulunsa da, genç YouTuber durmadı ve şakayı devam ettirmek istedi. YouTube videosu çekme ısrarını sürdüren Tanner, hiç beklemediği bir karşılık aldı.

Kurye Alan Colie tarafından göğsünden vurulan Cook, apar topar hastaneye kaldırıldı.

Kurye Colie hakkında adam yaralama ve silah bulundurma suçlarından dava açıldı. Mahkemeden çıkan kararda Colie’nin kendini tacize karşı savunduğu gerekçesiyle beraat ettiği ifade edildi.

Colie’nin avukatı yaşanan durumdan YouTuber Cook’un sorumlu olduğunu ve kuryeyi taciz ettiğini beyan etti.

Colie’nin avukatı Adam Pouilliard savunmasında, 21 yaşındaki Tanner Cook’un yalnızca YouTube izlenmesi alabilmek için müvekkilini taciz ettiğini, müvekkilinin ise başka bir çaresi kalmadığı için bu yola başvurmak zorunda kaldığını açıkladı. Mahkeme silahlı yaralama suçundan beraat kararı aldığı yemek kuryesine, silah bulundurma suçundan para cezası verdi.

Yaralanan YouTuber’ın ise durumunun şu an iyi olduğu ve sosyal medyada video çekmeye devam ettiği öğrenildi.

Hatta yaşadığı olayı ‘Vuruldum!’ başlığı attığı bir video ile YouTube’da paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x