Bircan Bali, Günlerdir Gündemde Olan Dilan ve Engin Polat’la İlgili Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Sunucu Bircan Bali, Dilan Polat ve Engin Polat’ın uzun zamandır ülke gündeminde olmasına tepki gösterdi. ‘Ülkenin gündemine bak, rezillik’ diyen Bircan Bali’nin sözleri dikkat çekti!

Dilan ve Engin Polat çifti, son günlerde Türkiye gündeminin en çok tartışılan isimleri hâline geldi.

Nedeni malum zaten… Çok kısa süre içerisinde büyük bir yükselişe geçmeleri ve lüks yaşantılarını halkın gözüne sokmaları.

Geçtiğimiz günlerde uçak aldıkları iddialarıyla dikkat çeken ve insanların paralarının kaynağını merak ettiği çiftle ilgili birçok iddia atıldı ortaya.

Önce Muhammet Yakut çiftin ‘kuyumculuk üzerinden kara para akladığını’ iddia etti.

Ardından da Sisi lakaplı Seyhan Soylu’dan peşi sıra iddialar geldi. Soylu, ‘Dilan ve Engin Polat’ın bir kişiyi vurdurduğunu’ söyledi.

O günden bu yana çok konuşulan Dilan Polat bir süredir “Devletimizi çok seviyoruz” minvalinde açıklamalar yapıyor ve bol bol telefon başından söz konusu iddia sahiplerine tükürüyor.

Dilan ve Engin Polat’ın sürekli Twitter’da TT olmasından ve kara para aklama iddialarıyla gündeme gelmesinden sıkılan Sunucu Bircan Bali’den de bir paylaşım geldi.

Bali, “5 gündür Twitter’da gündem nedir diye bakmaya çalışıyorum. İnsanlar geri zekalı mı? Twitter’a bakıyorum. Yukarda Dilan Polat, aşağıda Engin Polat, onun aşağısında kaçakçı, dolandırıcı… Şimdi yurt dışından bir arkadaşımız gelse, Twitter’a girse rezillik. Şeyin farkında mısınız? Mesela benzinin, doların, euronun, doğal gaz ne olacak? Bir insanın zenginliğini ya da fakirliğini konuşuyorsanız, sizde bu kadar akıl yoktur” sözleriyle resmen açtı ağzını yumdu gözünü.

Her konuda fikir beyan etmesine alışkın olduğumuz Bircan Bali’nin bu yorumları hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x