29 Mart’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. “Birkaç gündür sahte bir Tan Taşçı” türediğini ifade eden ünlü isim ‘İtimat etmeyiniz’ diyerek sevenlerini ve arkadaşlarını sosyal medya hesabından uyardı!

2. Mert Yazıcıoğlu ile uzun ilişkisini noktayalan Afra Saraçoğlu’nun oyuncu Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Ünlü ikili hakkında çıkan aşk dedikodularına ilişkin merakla beklenen ilk yorum geldi!

3. Ayşe Aslanpay ile aşk yaşayan Batuhan Karacakaya’nın, kız arkadaşını darp ettiği iddia edildi!

4. Ünlü oyuncu Funda Eryiğit ve yönetmen Berkun Oya dünyaevine girdi!

5. Kenan Doğulu, AK Parti tarafından hazırlanan siyasi bir videoda şarkısının izinsiz kullanıldığını açıkladı. Instragram hesabından yaptığı paylaşımla AK Parti’ye tepki gösterdi!

6. Kısmetse Olur ile hayatımıza giren Melis Buse Betkayan, olaylı ilişkisiyle gündemden bir an olsun düşmüyor. Evli ve 3 çocuk babası Reşit Bozdağ ile aşk yaşayan Betkayan, bir küs bir barışık ilişki yaşamaya devam eden sevgilisine yaptığı isyanla yine gündem oldu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir